Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Наметки

Дизајнер: Motivi
SKU: M693W070UM_18
состав:
3.390 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаНаметки
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаНаметки
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Палта

состав:
3.890 ден

Motivi - Чизми

состав: Полиестер 100%
4.390 ден
banner