Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Кардигани

Дизајнер: Motivi
SKU: M1706035FM_03
состав:54% Најлон 35 % Ангора 11% Волна
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner