Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Капути

Дизајнер: Motivi
SKU: F686Q003J1_53
состав:43% Полиестер 32% Волна 10% Акрил 6% Најлон 6% Вискоза 3% Памук
17.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 38, 42, 40, 44, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 38, 42, 40, 44, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner