Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Капути

Дизајнер: Motivi
SKU: 0035E0063U_19
состав:63% Полиестер 30% Вискоза 7% Еластин постава: 100 %Полиестер
7.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 02, 01, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 02, 01, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
banner