Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Капути

Дизајнер: Motivi
SKU: 0016E060H0_Z3
состав:Памук 071% Полиестер 21% Вискоза 06% Најлон 01% Метални влакна 01%
6.890 ден
4.823 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаКапути
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаКапути
ПолЖенски
banner