Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Миди здолништа

Дизајнер: Motivi
SKU: 1064Q0089Y_26
состав:100% Вискоза
5.190 ден
4.152 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 36, 40, 38, 42, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 36, 40, 38, 42, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
КатегоријаМиди здолништа
banner