Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Блузи

Дизајнер: Motivi
SKU: G433W680ZW_06
состав:Вискоза 095% Еластан 05%
1.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Блузи

состав:Полиестер 100%
1.390 ден

Motivi - Блузи

состав:Полиестер 100%
1.390 ден

Motivi - Блузи

состав:Полиестер 100%
2.390 ден

Motivi - Палта

состав:Полиестер 095% Еластан 05%
5.890 ден
banner