Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Маици

Дизајнер: Motivi
SKU: G433W580EQ_33
состав:Вискоза 096% Еластан 04%
1.590 ден
1.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаБлузи
КатегоријаМаици
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаБлузи
КатегоријаМаици
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Liu Jo - Маици

состав:6% 94% Еластин Памук
7.590 ден
banner