Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Блузи

Дизајнер: Motivi
SKU: 5009Q104UN_11
состав:Памук 073% Најлон 24% Еластан 03%
3.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Carpisa - Ремени

состав:% % 30 70 Кожа Полиуретан
690 ден

Motivi - Наметки

состав:Вискоза 065% Најлон 35%
2.890 ден
banner