Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Блузи

Дизајнер: Motivi
SKU: 2275Q004UN_06
состав:Памук 073% Најлон 24% Еластан 03%
3.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаБлузи
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Панталони

состав:Полиестер 069% Вискоза 30% Еластан 01%
3.890 ден
banner