Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Фустани

Дизајнер: Marella
SKU: 2332210633_2
состав:100% полиестер (100% полиестер)
15.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 40, 48, 38, 44, контакт: 078 339 775
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 40, 48, 38, 44, контакт: 078 339 775
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
banner