Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Елеци

Дизајнер: Marella
SKU: 2333510131_1
состав:92%памук,8%полиестер
9.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, S, M, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, S, M, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЕлеци
banner