Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Јакни

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4125J4650_A7280
состав:100%Полиестер
14.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаЈакни
banner