Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Палта

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UF3072D3092_77000
состав:76%Памук22%Полиестер2%Еластин
19.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner