Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Палта

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3060J1857_91761
состав:65%вискоза 30%полиамид 5%еластин
23.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 46, 44, 40, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 46, 44, 40, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner