Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA3071T3330_82436
состав:3% 30% 67% Еластин Памук Полиамид/Најлон
8.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
banner