Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3257T3435_Q9148
состав:100% Памук
14.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 27, 26, 29, 25, 31, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 27, 26, 29, 25, 31, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФармерки
banner