Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA3162F0090_82143
состав:95% памук 5% еластин
11.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XS, S, XL, L, M, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XS, S, XL, L, M, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки
banner