Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Сандали

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SA3049PX136_S1858
состав:-
10.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 36, 39, 37, 40, 38, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаСандали
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 36, 39, 37, 40, 38, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаСандали
banner