Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ремени

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UF0097E0434_A1365
состав:5% 95% Полиретан-еластомер
4.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаРемени
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаРемени
banner