Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ранци

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AA3120E0503_R9969
состав:100% Полиретан-еластомер
11.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаРанци
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаРанци
banner