Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ракавици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: 2F3151T0300_54
состав:3% 30% 67% Еластин Памук Полиестер
3.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: T.U., контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРакавици
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: T.U., контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРакавици
banner