Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Горен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA3124T3328_10604
состав:100% Памук
9.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, S, XS, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Горен дел
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, S, XS, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Горен дел
banner