Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Паричници

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AF0088E0086_91940
состав:100% Полиретан-еластомер
4.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаПаричници
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаПаричници
banner