Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Паричници

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AA1095E0054_74111
состав:100% Полиретан-еластомер
5.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПаричници
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПаричници
ПолЖенски
banner