Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Папучи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SA3151P0102_S1176
состав:Лице:Kожа Постава: Кожа
10.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 36, 39, 40, 38, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 36, 39, 40, 38, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
banner