Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Долен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA3069J6182_R9959
состав:82%Вискоза 13% Полиамид 5% Еластин
8.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Долен дел
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Долен дел
banner