Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Бермуди

Дизајнер: Liu Jo
SKU: FA0210T4183_U9895
состав: 100% Вискоза
8.090 ден
4.890 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаБермуди
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаБермуди
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Liu Jo - Кошули

состав: 100% Полиамид/Најлон
6.790 ден 11.190 ден

Pinko - Тренерки

состав: -
9.690 ден 15.990 ден
banner