Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA2029T3026_11111
состав:2% 98% Еластин Памук
12.690 ден
6.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Outlet - Васил Главинов 3/10, во следните големини: 26, 28, 27, 25, контакт: 071 230 313
Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 31, 29, 25, контакт: 078 381 837
Спецификации на производот
Колекција2022 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Outlet - Васил Главинов 3/10, во следните големини: 26, 28, 27, 25, контакт: 071 230 313
Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 31, 29, 25, контакт: 078 381 837
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2022 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
banner