Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Горен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA3046T3319_22222
состав:97% полиестер 3% еластин
11.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, M, S, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Горен дел
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, M, S, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Горен дел
banner