Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Високи потпетици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SF3025P0062_22222
состав:100% кожа 100% гума
13.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 36, 37, 39, контакт: 078 339 774
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 37, 39, 38, 36, 40, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаВисоки потпетици
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 36, 37, 39, контакт: 078 339 774
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 37, 39, 38, 36, 40, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаВисоки потпетици
banner