Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ниски чевли

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SA3075TX307_50513
состав:Лице: Материјал Постава: Кожа Ѓон: Гума
10.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 37, 39, 40, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 37, 36, 40, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 37, 39, 40, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 37, 36, 40, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
banner