Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Наметки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AA1174E0087_90048
состав:100% Полиретан-еластомер
6.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаНаметки
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаНаметки
banner