Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Марами/Шалови

Дизајнер: Liu Jo
SKU: 2F3141T0300_9274
состав:100% Полиестер
3.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 689
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМарами/Шалови
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 689
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМарами/Шалови
banner