Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Маици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3303J5003_Q9284
состав:5% 95% Еластин Памук
5.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, S, XL, XS, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XL, XS, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, S, XL, XS, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XL, XS, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
banner