Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Долги Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3473MS007_10701
состав: 64% Памук 36% Полиамид/Најлон
16.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, M, XS, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, XS, L, S, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДолги Фустани
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, M, XS, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, XS, L, S, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДолги Фустани
banner