Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кошули

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CA3265T2432_11111
состав: 79% Памук 18% Полиамид 3% Еластин
14.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 44, 38, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 44, 38, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКошули
banner