Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Костими за капење - Долен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA3135J5885_22222
состав:13%Еластин 87%Полиестер
3.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: IIIM, IV-L, V-XL, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: IIIM, IV-L, V-XL, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
banner