Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Костими за капење

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA3182J6447_Q9084
состав:87% полиестер 13% еластин
8.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 3B, 5B, 2B, 4B, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 3B, 5B, 2B, 4B, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner