Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Комбинизони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4039MS014_C3359
состав:67%Вискоза26%Најлон7%Полиестер
14.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаКомбинизони
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаКомбинизони
banner