Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Капути

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TF3022E0848_22222
состав:100% Полиестер
22.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner