Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Капи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TF3236MA63M_C3313
состав:52%Вискоза28%Полиестер20%Полиамид
4.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: T.U., контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапи
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: T.U., контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапи
banner