Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Долна облека

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA1067J5932_T9788
состав:15% 85% Еластин Полиамид/Најлон
2.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаДолна облека
banner