Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Долна облека

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA1013J6173_A4050
состав:15% 5% 80% Еластин Метал Полиамид/Најлон
2.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаДолна облека
banner