Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Високи потпетици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SA3135EX014_51315
состав:Лице: Полиуретан Постава: Кожа
10.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 36, 37, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаВисоки потпетици
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 36, 37, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаВисоки потпетици
banner