Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Маици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3359MS52N_11111
состав:80% вискоза 20% полиамид
6.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, XS, контакт: 078 339 774
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, XS, контакт: 078 339 774
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
banner