Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Блузи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TF3287J6040_R9290
состав:100% Памук
5.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, XL, S, XS, M, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, XL, S, XS, M, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаБлузи
banner