Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фустани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 481002-26121_1100
состав:60% полиамид, 35% памук, 5% еластин
9.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 48, 46, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 48, 46, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner