Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фустани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 180055-31443_80890
состав:70%памук,27%полиестер,3%еластин
5.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 48, 36, 40, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 48, 36, 40, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner