Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 232007-25113_8730
состав:85%вискоза,15%полиамид
6.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 48, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 48, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner